СТРАХОТНА ТРИЕТАЖНА КЪЩА!!! ЕВКСИНОГРАД
КОД: 10075
Обади се сегаКОД: 10075
€ 750
500 м2 площ
Къща код: 10075
Къща тип
3 от 3 етаж
- Статус: Свободен
- Град: Варна
- Район: Евксиноград
- Изложение: Изток
Адмирал Риъл Естейт предлага на Вашето внимание самостоятелна ТРИЕТАЖНА КЪЩА за под наем, в района на ЕВКСИНОГРАД. Състои се от: Първи етаж - голям хол, кухненски бокс с трапезария, фитнес помещение, баня с тоалет, килер; Втори етаж - спалня, дневен тракт с кухненски бокс, баня с тоалет, голяма тераса 30 кв.; Трети етаж - спалня, хол (спалня), кухня с трапезария, баня с тоалет, тераса. Къщата разполага с двор 250 кв., барбекю зона и гараж. Последен етаж предвиден за офис помещение и огромна тераса. За повече информация се обадете на посочения номер и цитирайте код на обява: 10075 Телефон за връзка : 0877 662 887
След като направите заявката за оглед, нашия брокер ще се свърже с Вас
за потвърждение на часа.
Огледите са напълно безплатни, като ще имате
възможност да влезете в имота и да получите по-подробна информация.
Често Задавани Въпроси
Вашите въпроси към
Брокерът ви спестява време, усилия и рискове. Той познава пазара, води преговори от ваше име, организира огледи и ви насочва към най-добрите решения според вашите нужди и бюджет.
Комисионната обикновено е процент от стойността на сделката и се уточнява предварително. Най-често се заплаща при финализиране на сделката, като може да бъде поета от купувача, продавача или и от двете страни.
Да, съдействаме при избора на най-подходящата банка и условия. Работим с кредитни консултанти, които ще ви помогнат да получите най-доброто финансиране според вашия профил.
Да, извършваме подробна проверка за тежести, ипотеки и други правни ограничения, за да гарантираме сигурността на сделката.
Да, ние ви помагаме през целия процес – от събирането на необходимите документи до финалното изповядване на сделката пред нотариус.
Разбира се. Ще направим пазарна оценка, ще изготвим стратегия за продажба и ще се погрижим за рекламата и намирането на подходящи купувачи.
Задай въпрос
на ADMIRAL REAL ESTATE
След като направите заявката за оглед, нашия брокер ще се свърже с Вас за потвърждение на часа. Огледите са напълно безплатни, като ще имате възможност да влезете в имота и да получите по-подробна информация.
Заяви оглед
с ADMIRAL REAL ESTATE
След като направите заявката за оглед, нашия брокер ще се свърже с Вас за потвърждение на часа. Огледите са напълно безплатни, като ще имате възможност да влезете в имота и да получите по-подробна информация.